Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Üyelik
 • Reiskuyumculuk.com'a nasıl üye olabilirim?

  reiskuyumculuk.com sitesinden sağ üst köşede bulunan üye ol alanına tıklayarak, çıkan sayfada üye kayıt/düzenleme bölümünden üyelik bilgileri, iletişim bilgileri ve şifre bilgilerini tamamlayarak reiskuyumculuk.com'a üye olabilirsiniz.

 • Reis App’e neden üye olmalıyım?

  Reis App üzerinden siparişlerinizi hızlı erişim sayesinde daha kolay oluşturup, gönderilen anlık bildirimler sayesinde kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

 • Üye olmak zorunlu mu? Üye olmadan da alışveriş yapılabiliyor mu?

  Evet, reiskuyumculuk.com sitesinden alışveriş yapılabilmesi için üyelik zorunludur.

 • Üyelik bilgilerimi güncelleyebilir miyim?

  Evet, üyelik bilgilerinizi hesabınızla giriş yaptıktan sonra kişisel bilgilerim bölümünden değiştirip, güncelleyebilirsiniz.

 • Birden fazla üyelik oluşturabilir miyim?

  Aynı mail adresiniz üzerinden tekrar üyelik oluşturmanız mümkün değildir.

 • Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

  Ana sayfada sağ üst köşede bulunan giriş yap alanına tıkladığınızda üye giriş bilgilerini giriniz bölümünden şifremi unuttum linkine tıklayın. E-mail adresinizi girdikten sonra gelecek e-postadaki linke tıklayarak yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

 • Kişisel verilerim saklanıyor mu 3.şahıslar ile bu bilgiler paylaşılıyor mu?

  Kişisel verilerinizi kanunun çizdiği çerçeve dışında kimseyle kesinlikle paylaşmıyoruz. Kişisel verileriniz mevzuatta belirlenen güvenlik ve gizlilik esasları uyarınca yeterli ve etkili önlemler alınmak kaydıyla; yasal zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, faaliyetlerimiz gereği anlaşmalı olduğumuz ve sizlere ürün ve hizmet sunmak için hizmet aldığımız iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz (Ürünün sizlere ulaştırılması için hizmet alınan Kargo firması, iletişim faaliyetleri çerçevesinde hizmet alınan çağrı merkezi, e-posta gönderimi, kampanya oluşturulması amacı ile reklam firmaları, CRM desteği veren firmalar ve benzeri gibi) ile paylaşabilecektir.

 • Mağazalarda ve ürünlerde covid sürecinde işleyiş hakkında bilgi alabilir miyim?

  Mağazalarımız gün aşırı dezenfekte edilmektedir. Çalışanlarımızın ve sizlerin sağlığı açısından covid kurallarına uyularak mağazalarımıza tedbir amaçlı kısıtlı sayıda müşteri alınmaktadır. Aynı zamanda online olarak verdiğiniz ürün siparişlerinde siparişin hazırlanışı esnasında hijyen konusuna hassasiyetle yaklaşmakta ve dikkat etmekteyiz.

 • Fırsatlardan nasıl haberdar olurum?

  E-bülten kayıt formundan e-posta adresiniz ile kayıt olarak veya Android ve IOS uygulamalarımızın bildirimlerine izin vererek fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

 • Web sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi?

  reiskuyumculuk.com’ da alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileri güvendedir ve SSL Sertifikası ile korunmaktadır. reiskuyumculuk.com’dan vermiş olduğunuz tüm siparişler şifrelidir. Dolayısıyla sipariş sırasında kullanılan kredi kartı bilgileri koruma altındadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.