sadsad x
asdasd

Grande Koleksiyonu

Filtreler

Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
1 2

GRANDE

Pırlanta ve altın gibi değerli taşlar kullanılarak tasarlanan aksesuar modelleri, şık tarzınızı ortaya çıkarır. Göz kamaştırıcı etkisi, zarif ve gösterişli olması, kalitesi ve buna benzer daha birçok özelliğiyle diğer aksesuarlardan ayrılan grande koleksiyonu modelleri, özgün detaylarıyla beğeni kazanır. 

Stil sahibi kadınlar, üzerine giydikleri her parçayı özenle seçerken, bunların uyum içerisinde olmasına da özen gösterir. Birbirini tamamlayan parçaların bir arada kullanılması daha modern bir görünüm sunacağı gibi yaratıcı ruhunuzu da ortaya çıkarır. Kadınlara özel olarak tasarlanan takı modelleri, en sade kıyafetlerin dahi şık gözükmesini sağlar. Spor veya klasik kıyafetlere uygun tasarımlardan yana tercih yapılarak günün her saati modern gözükmek mümkündür. Tekli şekilde sunulduğu gibi özel üretim aşamalarından geçerek hazırlanan parçalar koleksiyon şeklinde sunulur. Bu modeller, diğerlerine göre çok daha detaylı hazırlanır. Grande adı verilen koleksiyon, yüzük, bileklik, kolye, küpe gibi olmazsa olmaz aksesuarlara sahiptir. Her biri özel detaylara sahip olup kimileri özel günler için uygunken kimi modeller ise günlük yaşamda da keyifle kullanılabilir. Özellikle baget kesimli seçeneklerin yer aldığı bu koleksiyon, kalın tasarımlı aksesuarları sevenlerin beğenisini kazanır. Altın ve pırlantanın birleşiminden ortaya çıkan her bir ürün, tek başına kullanıldığı gibi farklı parçalarla kombinlenerek daha modern bir görünüm elde edilebilir. Klasik tarzın en beğenilen modelleri altın ve pırlanta kullanılarak tasarlanır. Koleksiyonun her biri modeli göz alıcı etkiye sahip olup, dikkatlerin sizde olmasını sağlar. Kıyafetler ve aksesuarların birbiriyle uyum içerisinde kullanılması halinde çok daha modern görünmek mümkündür. 

Özgün Tasarım: Grande Koleksiyonu

Öyle ki sade kıyafetlerde, dikkatleri takılara çekmek için daha detaylı ve canlı modellerden yana tercih yapılabilir. Renkli kıyafetleriniz için sade aksesuar seçebilir, saatlerinizin yanında hasır bileklikler kullanabilir veya zarif boynunuzu ortaya çıkarmak için pırlanta kolye seçimi yapabilirsiniz. Aksesuarların duruşu kalitesiyle doğru orantılıdır. Bu sebeple altın ve pırlanta birleşiminden oluşan tasarımlar göz kamaştırıcı bir kullanım sunar. Grande’nin özgün tasarımlarından kendiniz için seçim yapabileceğiniz gibi sevdikleriniz içinde seçim yapabilirsiniz. Her zevke hitap eden modern tasarımlar, özel geçerde gözlerin üzerinizde olmasında etkilidir. Kıyafetlerinizi tamamlamak ve günün her saati modern gözükmek için grande koleksiyonundan yana tercih yapılabilir.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.