Debut Koleksiyonu

Filtreler

Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
1 2

DEBUT

Kolye, küpe, bileklik, halhal veya daha birçok modelin yer aldığı aksesuarlar, çeşitli tarzlara hitap etmek adına farklılaşır. Kadın takı modelleri, en sade kıyafetlerin dahi şık gözükmesini sağlarken, gösterişli modellerinse daha sade gözükmesi sağlanır.

Aksesuarların kimi günlük yaşama hitap ederken kimi ise özel gecelerde kullanılmaya uygundur. Günün her saati kullanılmaya uygun olan parçaların yer aldığı Debut koleksiyonunda, zarif tasarımlar yer alır. Özgün çalışmalar sonucunda ortaya çıkan ve sahneye ilk çıkış anlamını da içinde barındıran Debut koleksiyonu parçaları, değerli madenler kullanılarak hazırlanır. İster spor isterseniz de klasik giyim ürünlerini tercih edin, her bir kıyafet için uygun tasarımlar bulunur. Arkadaşlarınızla yaşayacağınız kahve keyfinden tutun da resmi ortamlara kadar her alanda rahatlıkla kullanacağınız bu koleksiyon bir çok farklı ürünü  içerisinde barındırır.  Kıyafetler tercihleri ve aksesuarlar kişilerin karakterini yansıtmak konusunda etkili araçlardır. Asimetrik kesimler, yıldızlar, çiçekler, origami şeklindeki desenler doğrultusunda hazırlanan tasarımlar değerli taşlarla birleştirilmiştir. Göz kamaştırıcı detaylara sahip olan her bir aksesuar, gün içerisinde tarzınızı yansıtmak konusunda yardımcı olur.

Altın, Pırlanta ve İnci gibi Taşların Zarifliği

Altın, pırlanta, inci gibi değerli taşlar kullanılarak hazırlanan Debut koleksiyonu, tarz sahibi kadınların dikkatini çekmeyi başarır. Kadınlar için vazgeçilmez aksesuarlarının başında kolyeler gelirken günlük ve özel günlerde küpeler de beğeni kazanır. Günün her saati şık olmak için doğru parçalar seçilmelidir. Bunlar sadece kıyafetler değil aynı zamanda aksesuarlardır. Kıyafet ve aksesuarların uyum içerisinde kullanılması sayesinde gözler üzerinizde olacaktır. Tarzınızı ve karakteriniz yansıtmak için sahip olduğunuz eşyaların gücünden faydalanabilirsiniz. Gün boyu yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz debut koleksiyonu parçaları, uzun süre kullanılmaya uygun modellerdir. Kolay şekil verilebilmesi, canlı renkleri ve kaliteli duruşu ile  sık sık tercih edilen altın aksesuar modelleri, dayanıklılığıyla ön plana çıkar. Debut koleksiyonu, altın ve diğer değerli madenlerin kullanılarak hazırlandığı özel modeller sunar. Koleksiyon parçaları sayesinde her an tarzınızı yansıtabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.