sadsad x
asdasd

Feraye Koleksiyonu

Filtreler

Toplam 38 ürün görüntüleniyor.
1 2

FERAYE

Modanın besleyici parçalarının başında gelen aksesuarlar, zengin ürün çeşitliliği üzerine kuruludur. Her sezon birbirinden farklı parçalar tasarlanırken, popüler olarak da kullanılır. Kolyeler, küpeler, yüzükler, bileklikler, halhallar ve buna benzer daha birçok aksesuar, kıyafetleri tamamladığı gibi estetik görünüşünüzü de etkiler. 

Aksesuarlar tek parça şeklinde satıldığı gibi kimi özel modeller koleksiyon şeklinde sunulabilir. Feraye adı verilen koleksiyon parçaları, her sezon tarz görünmek isteyen kadınlar için zarif detaylara sahip modeller sunar. Değerli taşlarıyla göz kamaştıran etkisiyle herkesi büyülemeyi başaran ürünler, özel günlerin en çok tercih edilen parçaları olarak değerlendirilir. Kimi evlilik teklifinde kimi doğum gününde hediye edilebileceği gibi ürünlerin her birinden dilediğiniz an faydalanabilirsiniz. Genellikle minimalist detayların ağırlık verildiği bu aksesuar koleksiyonu'nda renklerin canlılığı ve sadenin gücü ön plana çıkarılır. Gösterişten uzak, minik detaylarla etkileyici bir görünüm elde etmek için feraye koleksiyonundan seçim yapılabilir. Her bir model kendi içerisinde özel tasarımlar olup, değerli taşları sayesinde eşsiz bir şıklık sağlar.  Derin dekolteli kıyafetler giymekten keyif alan kadınlar için kolyeler olmazsa olmaz ürünlerin başında gelir. Tek başına kullanılmaya uygun olduğu gibi kombin yapılarak da takılabilen her bir parça, diğer aksesuarlarla da uyum içerisinde kullanıldığında çok daha modern gözükür.

Kombinlerinize Şıklık Katacak Koleksiyon

Kıyafetlerinizi özenle seçerken aksesuar konusunda da dikkat etmek gerekir. Kıyafetlerinize yakışan aksesuarları kullanarak günün her saati gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz. Pırlanta kolye ile göz kamaştıran bir etki yaratmanın yanı sıra, minik detaylarla süslenen bir bilekliği de saatinizin yanında kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bileklik veya bilezikler, her tarza uygun yapıda tasarlandığı gibi özel günlerde de kadınların zarif bileklerini süsler. Kolye, bileklik, yüzük tasarımlarından oluşan feraye koleksiyonunda, tarz kadınların beğenisini kazanan modeller yer alır. Genellikle küçük detayların kullanıldığı bu koleksiyon, sade ve zarif olmanın sırrını sunar. Parçaların her biri tek başına eşsiz göründüğü gibi kombin şeklinde kullanıldığında çok daha modern görülebilir. Bunun için seçtiğiniz kıyafetler ve diğer aksesuarlara uyumlu olan modellere göz atabilirsiniz. Stil sahibi bireyler için özenle hazırlanan bu koleksiyon, modanın en yenilikçi yönünü keşfetmenizi sağlar.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.