sadsad x
asdasd

Filtreler

Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

ALLEGRO

Aksesuarlar kadınlar için en önemli eşyaların başında gelir. Her ne kadar stil sahibi olmak adına kıyafetler özenle seçiliyor olsa da aksesuarların da bu kıyafetlere uygun şekilde seçiliyor olması gerekir. Zengin ürün çeşitliliğinin olduğu aksesuar dünyası, modanın sunduklarıyla şekillenir. 

Özgün çalışmalar sonucunda ortaya çıkan aksesuarlardan kolyeler, ince, kalın, hasır, örgülü gibi farklı tasarımlara sahiptir. Yakası açık kıyafet tercih edenlerin boynunu süsleyen kolyelere değerli materyallerden üretilerek kadınlar için uzun süreli bir kullanım sağlanır. Gerek özel günlerde gerekse günlük yaşamda kullanılabilecek birbirinden farklı modeller bulunur. Kıyafetlere uygun tasarımlar tercih edildiğinde tarz bir görünüm elde edilir. Altından tasarlanan Allegro koleksiyonu, pırlantalarla süslenmiş çeşitli kolye modellerine sahiptir. Hayvan figürlerinden baykuş, balık tercih edilirken yıldız, ay, kalp gibi detaylarda kolyelerde yerini alır. Bu detayların her biri değerli taşlarla süslenir. Kimi modeller renkli taşlara sahipken kimi kolyeler ise beyaz taşlarla hazırlandı. Kıyafetlerinizin duruşunu daha da modern hale getirmek için aksesuar kullanmayı tercih eden bireyler, her bir parçanın kendi içerisinde uyumlu olmasına özen göstermelidir. 

Birbirini tamamlayan parçalar

Küpeler, yüzükler, kolyeler, halhallar ve buna benzer daha birçok aksesuar birbirini tamamlayan öğelerden oluştuğunda çok daha şık görünür. Pırlantanın parlak görünümü, her girdiğiniz ortamda göz kamaştırıcı bir duruş sergilemenizde etkilidir. İlk bakıştan itibaren duruşu ve tasarımıyla beğeni kazanan koleksiyon parçaları değerli mücevherlerin başında gelir. Her bir model kendi içerisinde özel detaylara sahip olup, günlük yaşamdan ziyade özel gecelerin vazgeçilmezi olarak nitelendirilir. Benzersiz taş detaylarıyla göz kamaştırıcı etkiye sahip olan her bir kolye, boynunuzu süslerken tarzınızı da yansıtır. Boynunuzda son derece şık ve zarif bir duruş sergileyen her bir seçenek, tarzınıza anlam katar. Özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek adına değerli hediyelerden yana tercih yapılır. Bu gibi seçeneklere göz atmak için allegro koleksiyonu eşsiz parçalar sunar. Ürün seçeneklerini diğer aksesuarlarla kombinleyerek uyum içerisinde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda tek başına da kullanabilirsiniz. Tekli veya çoklu modeller yakası açık kıyafetlerle kullanıldığında parlaklığıyla dikkat çeker. Günün her saati şık ve tarz sahibi bir duruş sergilemek için allegronun özel parçalarından yana seçim yapılabilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.