Allegro Koleksiyonu

Filtreler

Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

ALLEGRO

Aksesuarlar kadınlar için en önemli eşyaların başında gelir. Her ne kadar stil sahibi olmak adına kıyafetler özenle seçiliyor olsa da aksesuarların da bu kıyafetlere uygun şekilde seçiliyor olması gerekir. Zengin ürün çeşitliliğinin olduğu aksesuar dünyası, modanın sunduklarıyla şekillenir.

Özgün çalışmalar sonucunda ortaya çıkan kolyeler, ince, kalın, hasır, örgülü gibi farklı tasarımlara sahiptir. Gerek özel günlerde gerekse günlük yaşamda kullanılabilecek birbirinden farklı modeller bulunur. Kıyafetlere uygun tasarımlar tercih edildiğinde tarz bir görünüm elde edilir. Altın ve pırlanta olarak tasarlanan Allegro koleksiyonu kolye ve küpe modellerine sahiptir. Hayvan figürlerinden baykuş, balık tercih edilirken yıldız, ay, kalp gibi detaylar da kolyelerde yerini alır. Bu detayların her biri değerli taşlarla süslenir. Kimi modeller renkli taşlara sahipken kimi kolyeler ise beyaz taşlarla hazırlanmaktadır.

Birbirini Tamamlayan Parçalar

Küpeler, yüzükler, kolyeler, halhallar ve buna benzer daha birçok aksesuar birbirini tamamlayan öğelerden oluştuğunda çok daha şık görünür. Pırlantanın parlak görünümü, her girdiğiniz ortamda göz kamaştırıcı bir duruş sergilemenizde etkilidir. İlk bakıştan itibaren duruşu ve tasarımıyla beğeni kazanan koleksiyon parçaları değerli mücevherlerin başında gelir. Her bir model kendi içerisinde özel detaylara sahip olup, günlük yaşamdan ziyade özel gecelerin vazgeçilmezi olarak nitelendirilir. Benzersiz taş detaylarıyla göz kamaştırıcı etkiye sahip olan her bir kolye, boynunuzu süslerken tarzınızı da yansıtır. Boynunuzda son derece şık ve zarif bir duruş sergileyen her bir seçenek, tarzınıza da  anlam katar. Özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek adına değerli hediyelerden yana tercih yapılır. Bu gibi seçeneklere göz atmak için allegro koleksiyonu’ nu inceleyebilirsiniz. Ürün seçeneklerini diğer aksesuarlarla kombinleyerek uyum içerisinde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda tek başına da kullanabilirsiniz. Günün her saati şık ve tarz sahibi bir duruş sergilemek için allegronun özel parçalarından yana seçim yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.