Mineli Kolye Modelleri

Filtreler

Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

MİNELİ KOLYELER

Boyun bölgesinin zarifliğini ortaya çıkaracak özel yapım kolyeler arasında yer alan mineli kolyeler, kendine has karakteristik özellikleriyle diğer kolye modellerinden ayrılır. Canlı renklerin yanı sıra sıradışı şekilleriyle de dikkat çekerken aynı zamanda, özellikle yaz aylarında farklı bir görünüm sunar. Soğuk mine tekniğiyle renklendirilen mineli kolyeler, mavi, yeşil, mor, turuncu, kırmızı gibi canlı renk tonlarına sahip olurken aynı zamanda sade tasarımlarıyla da dikkat çeker. Özel yapım teknikleri kullanılarak hazırlanan bu sıradışı kolyeler, farklı desenlere sahip olup, her tarza hitap eder.

Farklı tarzlara hitap eden modellere sahip olan mineli kolyeler, genellikle basic kıyafetlerle kullanılırken aynı zamanda şık kıyafetlerle de kullanmaya uygun modelleri de bulunur. Günün her saati şık bir görünüm için kıyafetler kadar aksesuarlar da önemlidir. Sık sık kullanılan aksesuarların başında ise kolyeler gelir. Geniş tasarım detayları sayesinde farklı tarzlara hitap eden mineli kolyeler, asimetrik çizimler, tropik desenler, hayvan figürleri, bitki desenleri ve buna benzer daha pek çok tasarıma sahip olabilir. Ürün çeşitliliği sayesinde farklı tarzlara hitap edilirken, kişilerin tarzınızı yansıtması sağlanır.

Farklı Tarzlara Hitap Eden Mineli Kolyeler

Rengarenk detaylarıyla ön plana çıkan mineli kolye modelleri, yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Açık renkli kıyafetlerle çok daha zarif bir görünüm sunan bu eşsiz ürünler, tek başına kullanılabildiği gibi aynı zamanda farklı modelde kolyeler ile de kombinlenebilir. Bunun yanı sıra diğer aksesuar modelleriyle de kombinlenerek kullanılmaya uygundur. Göz yormayan ince ve zarif detaylara sahip kolyeler, günün her saati kullanılmaya uygundur. Gerek klasik gerekse spor kıyafetlerle kombinlenmeye uygun detaylara sahip olan mineli kolyeler ile tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Günlük kullanılan kıyafetlerle uyum içerisinde kullanılan mineli kolye modelleri, özel yapım tekniklerinin yanı sıra canlı renkleriyle de sıradışı bir görünüm sunar. Bu sayede kusursuz bir kullanım sağlarken aynı zamanda tarzınızı da kolaylıkla yansıtmanıza yardımcı olur. Farklı tarzlara hitap eden mineli kolyeler ile günün her saati şık gözükebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.