sadsad x
asdasd

Prego Koleksiyonu

Filtreler

Toplam 45 ürün görüntüleniyor.
1 2

PREGO 

İtalya’nın Napoli kentinden yola çıkarak hazırlanan Prego koleksiyonu, İtalya’nın dokusuna, sanatsal ruhuna, yaşayış tarzına ithafen, hem taşlı hem de taşsız modellerden oluşturulmuştur. Aksesuarlar, kadınlar için gerek günlük yaşamlarında gerekse iş hayatında özenli tarzını yansıtmak için kıyafetler kadar aksesuar kullanımına da özen gösterir. Kıyafetler ve aksesuarların bir bütün halinde ve uyum içerisinde kullanıldığında kusursuz bir görünüm elde edilebilir. Prego koleksiyonu, hem günlük hem de özel gecelerde tercih edilmeye uygun taşlı ve taşsız modelleriyle ön plana çıkar.

Spor veya klasik kıyafetler ile kombinlenmeye uygun pek çok model bulunur. Ürünleri tek başına kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda farklı modellerle de kombin yapmak mümkündür. Kolye, küpe, bileklik, yüzük ve daha pek çok aksesuar arasından tarzınıza uygun modellerden yana seçim yaparak dilediğiniz şekilde kombinleyebilirsiniz. Taşlı ve taşsız modeller ile ön plana çıkan Prego koleksiyonu, her tarz kadının kendine uygun aksesuarları bulmasında yardımcı olur. Böylelikle tarzınızı ön plana çıkabilir ve stil sahibi ruhunuzu ortaya çıkarabilirsiniz.

Prego ile Tarzınızı Yansıtın

Aksesuarlar, tarzını ön plana çıkarmak isteyen kadınlar için en az kıyafetler kadar önemli olup uyum içerisinde kullanıldığında kusursuz bir görünüm sergilemeyi sağlar. Modanın en yenilikçi detaylarına sahip olan aksesuarların bir araya gelmesiyle oluşan koleksiyonun her bir parçası özel olup, kaliteli materyallerden tasarlandı. Uzun yıllar zarar görmeden ve şık bir şekilde kullanabileceğiniz bu özel aksesuarları, gündüz veya gece şıklığınıza dahil edebilirsiniz.

Tek başına zarif bir duruş sergileyen her bir model, diğer parçalar ile de uyum içerisinde kombinlenebilir. Gerek sportif gerekse klasik kıyafetlerin her birine uygun şekilde tasarlanan bu özel ürünler de günün her saati modern gözükmek mümkündür. Asimetrik kesimler, küçük taş detayları, popüler şekiller ve daha pek çok detay ile ön plana çıkan bu özel aksesuarlar ile kıyafetlerinizi tamamlayabileceğiniz gibi aynı zamanda  tarzınızı da en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.