sadsad x
asdasd

Pırlanta Yüzük Modelleri

Filtreler

Toplam 202 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9

PIRLANTA YÜZÜK

Aşkın en büyük simgelerinden pırlanta yüzükler, kadınlar için en önemli aksesuarların başında gelir. Bu bağlamda hareket eden tasarımcılar zengin ürün çeşitliliğine sahip koleksiyonlar hazırlar.

Erkeklerin evlilik teklifi ederken kadınlara hediye ettiği özel bir hediye olan pırlanta tektaş yüzükler, çeşitli modellere sahiptir. Bu modellerde taşların kesimleri, boyutu, parlaklığı farklılık gösterir. Altın gibi sağlam materyalin yanı sıra dünyanın nadir bulunan ve en dayanıklı madenlerinden elmasların özenle işlenerek pırlanta haline getirilmesiyle oluşur. Standart pırlanta yüzük modellerine ek olarak renkli taşlarla süslenen birçok model bulunur. Aksesuar dünyasının önemli parçalarından pırlanta yüzük, değerli oluşuyla beğeni kazanır. Evlilik teklifi, sevgililer günü, yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerde kadınlar için tercih edilecek en doğru ürünlerdir. Zarif duruşu ve şıklığıyla her ortamda kendini belli eden bu modeller, kadınların naif görünümlerini destekler. Pırlanta yüzükler tam şeklinde tasarlandığı gibi damla, yuvarlak, baget, kalp ve farklı kesimlerde hazırlanır. Bu sayede her bireyin beğenisini kazanan modeller bulunur. 

Pırlanta Yüzük Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

Pırlanta yüzüklerle doğru tarzlar yaratmak için bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Şıklığınızı ön plana çıkaracağınız pırlanta yüzük modellerini kullanmayı düşündüğünüz diğer aksesuarlarınıza ve kıyafetlerinize de özen göstermeniz gerekir. Bu şekilde şık bir görünüm elde edilir. Sık sık iddialı ve gösterişli kıyafetlerden yana tercih yapıyorsanız yüzük tercihini sade olanlardan yana yapmanız daha doğru olur. Sık sık sade kıyafetler tercih ediyorsanız daha gösterişli bir modelden yana tercih yapabilirsiniz. Dönemin moda değerlerine göre ince detaylarla işlenerek vitrinlerde yerini alan pırlanta yüzük modelleri, değerli olduğu kadar duygusal olarak da ayrı bir öneme sahiptir. Özgün tarzınızı ön plana çıkarmak, kıyafetlerinizle eşsiz bir uyum yakalamak ve gün boyut modern olmak adına bu nadide parçalardan birini seçebilirsiniz. Hem kendiniz hem de sevdiğiniz kişi için unutulmaz bir hediye olan pırlanta yüzükler, değerli taşları sayesinde zarafeti yansıtır. Günün her saati kullanabileceğiniz gibi özel günlerde de özellikle takabileceğiniz pırlanta yüzükler modern dokusuyla kendini belli eder. Parlak duruşu, modeli ve daha birçok detayıyla diğer modellerden ayrılmayı başaran pırlanta yüzükler, değerli ve önemli olmasıyla beğeni kazanır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.