Zincir Sallantılı Küpe Modelleri

Filtreler

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

ZİNCİR SALLANTILI KÜPELER

Aksesuar dünyasının önemli parçalarının başında gelen küpeler, binbir çeşit modele sahip olup özellikle kadınların vazgeçilmezleri arasındadır. Zamansız parçalar arasında yer alan zincir sallantılı küpeler, ince yapısı sayesinde her an zarif bir duruş sergiler. Sade ve gösterişten uzak yapısıyla beğeni kazanan bu ürünler özellikle toplu saç modellerinde göz kamaştırıcı bir görünüm sergiler. 

Kulağın yapısına göre birçok delik açtırmak mümkündür. Birden fazla delik deldirerek farklı küpe kombinleri yapmaktan keyif alan kadınlar için özel bir yere sahip olan zincir sallantılı küpeler, tek delikte kullanılabileceği gibi iki deliğe de geçirilebilir. Bu şekilde çok daha farklı bir görünüm sergilenebilir. Sallantılı küpe modelleri tek başına kullanılmaya uygundur ancak kombin şeklinde kullanıldığında çok daha modern bir görünüm elde edilir. Girdiğiniz her bir ortamda stilinizle ön planda olmak için tercih ettiğiniz kıyafetler kadar aksesuarlara da önem vermeniz gerekir. Öyle ki her bir parçanın uyum içerisinde kullanılmasıyla karakterinizi ve tarzınızı yansıtabilirsiniz. Zincirlerin ucunda yer alan kalp, yıldız, pırlanta, ay, çiçek, göz veya herhangi bir asimetrik şekilde sayesinde zincire hareketlilik kazandırılır. Modanın sunduklarıyla şekillenen bu küpe modelleri, herkesin beğenisini kazanan yapıdadır. Altın gibi değerli bir madenden üretilmesi sebebiyle herhangi bir kararma veya yıpranma olmadan uzun süre kullanılabilir. 

Zincir Küpe Modelleri

Sevdiğiniz aksesuarlardan kolay kolay vazgeçmek istemezseniz, kaliteli materyallerden üretilenleri tercih etmek önemlidir. Bunlar hem uzun süre kullanılabilir hem de kaliteli görünümüyle beğeni kazanır. Sezonun en beğenilen parçalarının başında gelen zincir sallantılı küpeler, zincir yapısıyla sade gözükürken sallantılı olmasıyla da hareketlilik sağlanır. Estetik bir görünüm sergilemek adına aksesuarlar önemli detaylardır. Yüzükler, kolyeler, bilezikler, küpeler gibi daha birçok aksesuar, yaşamın her anında kullanılabilirdir. Kullanılacak alana göre gösterişli ve sade olanlar arasından seçim yapılır. Hem günlük yaşamda hem de özel gecelerde kullanılmaya uygun olan zincirli küpe modellerinde bazılarının uç kısımlarında minik detaylar yer alır. Küpeler, her sezon yeni tasarımlarla vitrinlerde yer alır ve diğer aksesuarlara uyum sağlayacak şekilde üretilir. Kıyafetler ve diğer aksesuarlarla uyum içerisinde kullanılacak olan zincir sallantılı küpeler, günün her saatinde rahatlıkla kullanılır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.