sadsad x
asdasd

Tel Bilezik Modelleri

Filtreler

Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

TEL BİLEZİK

Aksesuarlar, özellikle kadınlar için olmazsa olmaz eşyaların başında gelir. Kalın ince, sade, gösterişli ve buna benzer daha birçok detayla farklılaşan aksesuar modellerden tarzınızı yansıtan ve kullanacağınız alana uyumlu olanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Her bir model kendi içerisinde özel detaylara sahip olup, farklı kullanım alanlarında dikkat çeker.

Değerli materyaller ve taşların birleşimiyle oluşan tel bilezik modelleri, ince yapısıyla beğeni kazanır. Herkesin kullanımına uygun olması, ince ve zarif duruşuyla gün boyu bileğinizi süsleyecek bu modeller, sade olduğu gibi taşlarla da süslenebilir. İnce yapısı sayesinde farklı modellerle kombinlenmeye uygun olan tel bilezikler, tek başına da modern gözükür. Doğum günleri, sevgililer günü, yıl dönümü veya herhangi bir günde sevdiklerinizi mutlu etmek adına tercih edilmesi mümkün olan bu modeller, özgün tasarımlarıyla dikkat çeker. Ürünler genellikle ince yapıda olduğu gibi desenleri de farklılık gösterebilir. Kimi modeller düz kimi modeller ise burgulu şekilde hazırlanır. Tel şeklinde olmasıyla yıldız, pusula, hayvan figürü veya pırlanta taşlar kondurularak daha modern bir görünüm sunulur. Son zamanlarda aksesuarlar her zamankinden daha popüler bir hale geldi. Bu sebeple binbir çeşit tasarımla karşılaşmak mümkündür. Aksesuarların kıyafetlerle ve diğer aksesuarlarla  kombinlenerek uyum içerisinde kullanılması çok daha modern bir görünüm elde etmekte etkilidir.

Özel Tasarım Tel Bilezik Modelleri

Tel bilezik modelleri kendi içerisinde zengin ürün çeşitliliğine sahip olup, her bilek yapısına uygun modeller bulunur. Sezonun en trend parçaları bir arada sunulurken, değerli taşlar, kalın veya ince zincirli olanlar, gün boyu rahatlıkla kullanılır. Ürünlerin her biri tek başına kullanılmaya uygun olduğu kadar diğer modellerle kombinlenerek de kullanılmaya müsaittir. Eşsiz tasarımlar arasından seçim yapılarak kıyafetleri modern bir şekilde tamamlamak mümkündür. Özgün tasarımlara sahip olan tel bilezikler,  özel tasarımı sayesinde diğer modellerden ayrılır. Özel günlerde veya herhangi bir zamanda sevdiklerinizi mutlu etmek adına doğru tercihlerin başında gelen tel bilezikler, her bir aksesuarla uyum içerisinde kullanılabilir. Bununla beraber günlük veya özel gecelerde tercih edeceğiniz kıyafetlerinizle de modern bir görünüm elde edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.