Reis Tragus Küpe Modelleri

Filtreler

Toplam 51 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

TRAGUS

Stil sahibi kadınlar, alışılmışın dışında tercihler yapmaktan keyif alır. Tragus, kulağın iç kıkırdak parçası olarak adlandırılır. Belirli yöntemlerle kıkırdağın delinmesiyle, tragus küpe modelleri buralarda kullanılır. Alışılmışın dışında bir görünüm sunan tragus küpe modeller, minimalist olmaları sebebiyle eşsiz bir görünüm sergiler.

Son zamanların en popüler küpe modellerinden biri olan tragus, diğer kulak deliklerinden farklı bir konumda yer alıp, zarif bir duruş sergiler. Kulak yapısı itibariyle farklı bölgelerinde delikler oluşturmaya müsaittir. Tarz sahibi kadınlar, tek delik kullanmak yerine kulağın farklı bölgelerini de deldirerek, buralarda aksesuar kullanmayı tercih eder. Tragus’da son zamanların popüler küpelerinin başında gelir. Minik detaylarla veya halka modellerle süslenen tragus bölgesi, zarif görünümüyle beğeni kazanır. Binbir çeşit modeli olup, özellikle toplu saç modellerinde eşsiz görünür. Tragusta kullanılacak olan modellerin eğer takılacaksa diğer küpe modelleriyle uyum içerisinde kullanılması son derece önemlidir. Genellikle küçük detayların yer aldığı modeller tercih edilerek zarif bir görünüm elde edilir. Sevdiğiniz figürlere sahip tragus küpeleri, diğer aksesuarlar ve kıyafetlerle uyum içerisinde kullanarak alışılmışın dışında tercihler yaptığınızı gösterebilirsiniz. Yapı itibariyle kulağın bu bölgesi hassas olup kaliteli materyallerden üretilen tasarımlar tercih edilmelidir. Bunlar hem uzun süreli kullanıma uygun olup hem de kulağa zarar vermeden kullanma imkan sağlar.

Tragus Küpe ile Şıklığı Yakalayın

Altın tragus küpeler için tercih edilen en değerli materyal olup, canlı rengi, kaliteli yapısı ve eşsiz duruşuyla beğeni kazanılır. Kimi zaman bir hayvan figürü kimi zaman çiçek veya tek bir taş detayıyla süslenen ürünler, herkesin beğenisini kazanır. Farklı küpe modelleriyle uyum içerisinde kullanıldığında şık bir görünüm sunmanın yanı sıra modern etkilerini de sergileyen her bir model, kendi içerisinde eşsiz detaylara sahiptir. Sık sık giydiğiniz kıyafetlere uyumlu modellerden yana tercih yaparak kullanımınızı daha zengin hale getirebilirsiniz. İster özel gecelerde isterseniz de günlük hayatta kullanabileceğiniz her bir model, rahatlıkla kullanılabilir. Tragus için popüler olan parçaların başında top küpeler gelirken bu eşlik eden desenli, taşlı, asimetrik kesimli modellerde beğeni kazanır. Kulağın yapısına uygun tasarımlarla hazırlanan her bir küpelerden, gezegen, yıldız, şimşek gibi birbirine uyumlu detaylarına sahip olanlardan yana tercih yapılarak eşsiz bir görünüm elde edilir.

Altın Tragus Küpe Kombin Önerileri

Reis Kuyumculuk'un özel tasarımlı altın tragus küpe modelleri, 2li ve 3lü modelleri ile birlikte farklı seçenekler sunmaktadır. Bu küpelerin minimal ve zarif tasarımları, farklı kombinasyonlarla daha çarpıcı bir görünüm elde etmek için idealdir.

Örneğin, altın tragus küpe 2li seti, altın zincir kolye ve tek bir ince altın yüzük ile kombinlenebilir. Bu kombinasyon, hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanım için uygun bir görünüm sağlar. Ayrıca, altın tragus küpe 3lü seti, cemre küpe gibi farklı küpe kombinasyonları ile kullanılarak, daha cesur ve şık bir görünüm elde etmek için idealdir.

Altın kıkırdak tragus küpeleri ayrıca, altın halhal ve şahmeranlarla da kombin yapılabilir. Özellikle yaz aylarında kullanıldığında, plajda veya bir festivalde şık ve çarpıcı bir görünüm elde etmek için idealdir.

Reis Kuyumculuk'un özel tasarımlı altın tragus küpe modelleri, farklı modelleri ve kombinasyon seçenekleriyle her tarza uygun bir seçenek sunar. Bu küpeler, kaliteli malzemeleri ve özenli işçilikleriyle uzun yıllar boyunca güzel görünümünü koruyacak ve tarzınıza özgü bir dokunuş sağlayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.