sadsad x
asdasd

Madalyon Kolye Modelleri

Filtreler

Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

MADALYON KOLYE

Bir zincir yardımı ile takılabilen ve genellikle değerli metallerden yapılan madalyon kolye, yıllardan beri kadınların en favori kolye çeşitleri arasında yer alıyor. Reis Kuyumculuk tarafından özel bir şekilde hazırlanan ve satışa sunulan madalyon kolye seçenekleri ile hem modaya uyabilir hem de uygun fiyatlar ile kolye kombinlerinizi çok daha zengin hale getirebilirsiniz.

Kadınların farklı kombinlerinde ve kıyafet seçimlerinde kullanabileceği birbirinden cazip madalyon kolye bu kategori dahilinde müşterilere sunuluyor. Kategoride en çok ön plana çıkan ise harfli madalyon kolye çeşitleri. Çocuk isimlerinin baş harfleri ya da kişilerin sevdiği, yakınlık duyduğu kişilerin isimlerinin baş harfinin işlenebildiği madalyon kolyelerde kişiler sipariş sırasında istediği harfleri ve görselleri  kolaylıkla ekletebiliyor. Madalyon kolye tasarımlarındaki kusursuz işçilik kadar harf işlemelerinde de dikkat çeken tasarımlara yer veren Reis Kuyumculuk bu titiz çalışmasıyla kadınların severek takabileceği aksesuarlara sahip olmasını sağlıyor. 

En Popüler Madalyon Kolye Modelleri

Reis Kuyumculuk yeni tasarımlar ile ürünlerini sürekli zenginleştirirken madalyon kolye çeşitleri de yenileniyor. Sevdiğiniz kolyenin yanı sıra yeni bir madalyon kolye almak istediğinizde Reis Kuyumculuk web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Farklı yorumlar ile şekillendirilen kolyelerde elips, yuvarlak ve büyüteç kolye gibi birbirinden güzel kolye çeşitleri sizler ile buluşuyor. Üstelik her bir kolye zincirlerinde Reis Kuyumculuk’un kalitesini ve deneyimini gösteren özel zincirler kullanılıyor. 

Madalyon kolye çeşitleri arasında en çok ilgi görenlerden birisi ise capsule olarak adlandırılan kolye. Tasarımı ile dikkat çektiği gibi özel bir işlevi bulunan bu kapsül kolye küçük bir hazneye sahip. Açılır kapanır kapağı ile kadınların ilk gördüğü andan itibaren dikkatini çeken bu kolyeyi siz de değerlendirebilirsiniz. 

Online olarak satışa sunulan her bir kolye çeşidinde güvenli alışveriş, sipariş öncesi ve sonrası olmak üzere sorunsuz müşteri desteği Reis Kuyumculuk tarafından sunuluyor. Üstelik her bir modelin özel detay sayfasında tüm özellikleri, altın ayar bilgileri gibi detaylar müşterilere sunuluyor. Böylece ulaşmak istediğiniz her bilgiye, kolye detay sayfasında ulaşmanız mümkün. Hiçbir soru işaretiniz kalmadan yapabileceğiniz alışverişinizde üstelik teslimat süreleri de oldukça kısa. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.