Dua Yazılı Kolye Modelleri

Filtreler

Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

DUA YAZILI KOLYELER

Kolye takmak her kadın için kıyafetlerin bir tamamlayıcısı olarak görülür ve bu nedenle de aksesuar dolabında her zaman farklı kolye modellerine yer verilir. Dini kolyeler takmak isteyenler için ise özellikle dua yazılı kolyeler son dönemlerde oldukça popüler durumda.

Farklı manevi anlamlar yüklemek ve hoş gelen bir dua kolyesi takmak isteyenler için Reis Kuyumculuk en özel modellerini dua yazılı kolyeler kategorisinde ziyaretçilerine sunuyor. İçerisinde dua olan özel kolyelerin yanı sıra nazar duası gibi farklı dualar için özel olarak tasarlanan kolyeleri de tercih edebilirsiniz. Şık bir görünüm sunduğu gibi üzerlerindeki dualar ile takan kişilere manevi güç kazandıran bu kolyeler her zaman için duanın gücünün yanınızda olmasını sağlar. Dilerseniz nazar duası ve küp zinciri, dilerseniz de daha büyük boy  farklı duaların bulunduğu kolyeleri satın alabilirsiniz.

Özel madalyon şeklinde hazırlanan kolyeler ise daha çok madalyon tarzı kolye takmayı seven kadınlara hitap ediyor. İçerisinde Nas, Felak gibi duaların yazıldığı bu kolyeler, tasarımı ile göz doldurduğu gibi dikkat çekiyor. En popüler kolyeler nazar duası kolyesi olsa da 35 besmele yazılı madalyon kolye ya da Esmaül Hüsna kolyesi gibi seçenekleri de satın alabilirsiniz.

En Popüler Dua Yazılı Kolyeler

Dua kolye olarak tercih edeceğiniz modeller arasında Reis Kuyumculuk en çok beğenilen tasarımlara yer veriyor. Böylece sürekli zenginleştirilen kolye seçenekleri arasından seçim yaparken en trend modelleri değerlendirmeniz ve modaya uyum sağlamanız da mümkün.

Dua yazılı kolyeler için daha detaylı araştırma yapmak istediğinizde ise modeller için hazırlanmış özel detay sayfalarına göz atabilirsiniz. Böylece yüksek çözünürlüklü görseller üzerinden duaların nasıl yazıldığını, hangi renklerin kullanıldığını ve kolye genelindeki detayları rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Bazı modellerde renk seçenekleri de var. Sarı altın rengini tercih etmek istemediğiniz durumlarda renk seçimi bölümünden dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak istediğiniz durumlarda ise ürün hakkında bölümüne göz atmanız yeterli.

Altın alanında yıllardan beri deneyimli olan ve beklentilere yönelik hizmetlerini geliştiren Reis Kuyumculuk dua yazılı kolyeler başta olmak üzere altın ve aksesuar konusunda her zaman en iyi kaliteyi, en iyi fiyatlarla sunuyor. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.