Hasır Bilezik Modelleri

Filtreler

Total of 14 products are displayed.

HASIR BİLEZİK

Moda dünyasının önemli parçalarının başında gelen aksesuarlar, farklı tasarımlarla beğeni kazanır. Kıyafetler kadar takılarda özenle seçilerek gün boyu hem modern hem de daha zarif bir duruş sergilenir. Girdiğiniz her bir ortamda tarzınızla anılmak adına özenle seçim yaparken, bu seçimleri aksesuarlarla tamamlayarak daha modern olabilirsiniz.

Bileziklerin tasarımı herkesin tarzına uyum sağlamak adına farklılaşır. Neredeyse her modelin kalın veya ince tasarımlarını bulmak mümkündür. Son zamanlarda yeniden popüler hale gelen Trabzon hasır bilezik, özel tasarımıyla gece veya gündüz kullanımına uygun şekilde hazırlanır. Altın gibi değerli madenlerin kullanılmasıyla hazırlanan her bir model, tek başına kullanılmaya uygun olduğu gibi kombin yapılarak da kullanılabilir. Bu kombinler sayesinde yaratıcı ruhunuzu ön plana çıkarabilirsiniz. Hasır bileziklerin kiminde değerli taşlar kullanılırken kimileri ise sadece örme şeklinde olur. Her iki modelde kendi içerisinde özel bir görünüme sahiptir. Taş detaylı olanlar özel gecelerde, davetlerde kullanılmaya uygunken, sade olan modeller gün boyu bileğinizde zarif bir duruş sergiler. Hasır bilezik modelleri özel günlere uygun tasarımlar olurken sevdiklerinizi mutlu etmek için de tercih edilen modellerdendir.

Hasır bilezik fiyatları ve modelleri nasıl?

Bileziklerin tasarımı önemli olduğu kadar kullanılan materyallerde bir o kadar önemlidir. Altın bu konuda en güçlü materyallerden biri olup, uzun süre kullanılmaya uygun tasarımların hazırlanmasını sağlar. Canlı rengi, özel görünümü ve zamansız parçaların tasarlanmasında kullanılan altın seçenekler, her bir detayıyla beğeni kazanır. Altın denildiğinde ilk akla gelen yatırım olsa da altından üretilen aksesuarlarda bir o kadar dikkat çeker. Değeri ilk günkü gibi yıllar boyu devam eden altın hasır bilezikler, gün boyu zarif duruşuyla beğeni kazanır. Bilek ölçünüze uygun şekilde hazırlanan her bir bileklik modeli arasından tarzınıza uygun seçimler yaparak kıyafetlerinizde uyum içerisinde kullanabilirsiniz. Doğru tasarımlar ve uyumlu bileziklerle eşsiz görünmek mümkün olup konforunuzdan da ödün vermeden faydalanabilirsiniz. Bilezik kullanımını daha zarif hale getirmek için diğer aksesuarlarla kombinleyerek bütün bir görünüm elde edebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.