Garanti ve İade Koşulları

Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Mesafeli satış sözleşmesi ile ön bilgilendirme formu kapsamında iade şartlarını sağlaması koşuluyla ve cayma hakkının istisnalarından olmamak kaydıyla sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün iadesini talep etmeniz halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden veya iletişim bilgisi olarak belirttiğimiz telefon, WhatsApp veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmeli ve iade işlemi için iade takip numarası almalısınız. İade veya iptal etmek istediğiniz ürün, tarafınıza gönderilen şekli ile birlikte fatura, irsaliye, ürün kutusu varsa hediyesi ile tüm belgelerin eksiksiz olarak size iletilecek olan adrese anlaşmalı olunan kargo firmasıyla gönderilmesi gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, ürün incelemesi uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilecektir. Söz konusu incelemede, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği incelenmektedir. İadenin onaylanması halinde, ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir. Ürün iadesi şartları olarak, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


Ürün Değişim Koşulları

Mesafeli satış sözleşmesi ile ön bilgilendirme formu kapsamında değişim şartlarını sağlaması koşuluyla; sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünü değiştirme talebiniz olması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden veya iletişim bilgisi olarak belirttiğimiz telefon, WhatsApp veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmeli ve değişim işlemi için iade takip numarası almalısınız. Değiştirme talep ettiğiniz ürünün, tarafınıza gönderilen şekli ile birlikte fatura, irsaliye, ürün kutusu varsa hediyesi ile tüm belgelerin eksiksiz olarak size iletilecek olan adrese anlaşmalı olunan kargo firmasıyla gönderilmesi gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, ürün incelemesi uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilecektir. Söz konusu incelemede, değişim şartlarının yerine getirilip getirilmediği incelenmektedir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir (yüzük ölçüsü , model değişimi vb.). Özel tadilat görmüş ürünler ve özel müşteri siparişleri ile kullanılmış olan ürünler iade alınamaz ve değiştirilemez. Faturasız, fişsiz veya sertifikası olmayan ürünler değiştirilemez. Ürün değiştirme şartları olarak, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.