Hakkımızda

Hakkımızda

1982 yılının Mayıs ayında, sade bir bahar sabahında doğmuştur Reis. Dönemin Hümeyra pasajı olarak ünlenen, Hak pasajının ahşap, mütevazi ceviz ağacından bir köşesinde filizi ateşlenmiştir…

2010 yılında; ailenin genç, yenilikçi, üretici bireyleri ile minimal bir çizgi ile hayata yeniden başlamış, ‘altın’ gibi gösterişli bir kelimeyi, mütevazi bir hale getirmeyi hedeflemiştir.

‘Kuyumcu’ kelimesini ağırlığından, pırlantanın dayanılmaz hafifliğine doğru açmıştır yelkenleri. Klasiğin kıymetini, geleneğinden geleceğine gün ve gün sadeleştirerek ilerlemektedir. Ülkemizde bir Reis imzası haline gelen minimal tasarımlar, bugün Hak Pasajı, Nişantaşı, Alaçatı, Bağdat Caddesi, Alsancak, Panora AVM, Akasya AVM ve online mağazaları ile dünyanın her ülkesine, her şehrine, her ele, bileğe ulaşmaktadır.

Uluslararası tasarımcıları, iş ortaklıkları, Reis ailesinin enerjisi ile 1982’deki filizi ile aynı heves ve heyecan ile tasarımlarını sürdürmektedir.

Ticarette maddiyat, oyunun kaçınılmaz kuralıdır. Fakat asıl motivasyonunuzu hayalleriniz belirler. Her şeyiniz varken bir fazlasını değil, hiçbir şeyiniz yokken tüm dünyayı hayal edin.

Sizin içinde olduğunuz her yer bizim dünyamızdır. Bu hikayenin kahramanı olan sizlerle birlikte nice sade güzelliklere…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.