sadsad x
asdasd

Altın Takılarda Efsane Black Friday İndirimleri

Filtreler

Toplam 690 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 13 ... 29

Black Friday’de İndirime Giren Ürünlerimiz

Alışveriş tutkunlarının çılgınca indirimli ürünleri kovaladıkları, kasım ayının en heyecanla beklenen haftası  Black Friday gelip çattı! 2023 Kasım ayı indirimlerinde Reiskuyumculuk.com da sizleri yalnız bırakmıyor. Birbirinden farklı, şık ve zarif altın kolyelerden tragus ve halka küpelere, pırlanta yüzüklerden kaliteyi bileklerinizde taşıyacağınız hasır bileziklere  kadar onlarca ürün efsane kasım indirimleriyle sizleri bekliyor.

İndirimli Kolye Modelleri

Küçük ya da büyük bütün değişiklikler, insanlarda bir farklılık oluşturmaktadır. Özellikle kadınlar için değişiklik çok önem arz eder. Saç, makyaj ve kıyafete ek olarak takılar değiştikçe aura da değişir. Dişil enerjiyi en kolay yoldan ve zarifçe yansıtmayı da takılarla sağlayabiliriz. İndirimler değişiklik yapmak için kaçırılmaz fırsatlar yaratır.

Reiskuyumculuk.com, auranızı değiştirecek birbirinden farklı indirimli kolye modelleriyle sizlere yardımcı olur. Aşkınızın ışıltısını yansıtan kalp kolyeler ile pırlanta kolyeler, sıklıkla tercih edilen göz kolyeler, taş boyutlarını isteğinize uygun olarak seçebileceğiniz taşlı kolyeler, kötülüklerden koruduğuna inanılan dua yazılı kolye ve nazar boncuklu kolyeleri indirimleriyle sizleri bekliyor.

İndirimli Yüzük Modelleri

Jest ve mimiklerimiz, konuşmamıza eşlik eden beden hareketlerimizdir. Belki fark etmesek de konuşurken ellerimizi de kullanırız ve insanlar bütün halimizle bizi izler. Bu esnada yaptığımız hareketlerimize ek olarak taktığımız yüzükler zarifliğimizi ortaya çıkarır.

Reiskuyumculuk.com’da birbirinden sade ve şık  indirimli yüzük modelleri bulunmaktadır. Bunlar arasında ubuntu yüzükler, parmaklarınıza ışıltı veren tel yüzükler, pırlanta yüzükler  ile baget yüzükler, özel anlarınızı hatırlatacak imza yüzükler, cemre koleksiyonunu oluşturan fil yüzük, mini kalp yüzük, deniz kabuğu yüzük, vav elif yüzük ve çizgi yüzük gibi çeşitler gibi  daha birçok çeşit indirimli yüzük modellerii bulunmaktadır.

İndirimli Küpe Modelleri

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan küpeler, boyutları ve modelleriyle her kombininize kolayca uyum sağlar. Kadınların günlük olarak en sık kullandığı parçalardan biri olup özel günlerde sade ve şık elbiselerin tamamlayıcısıdırlar. Hayatınızın hiçbir anında kulaklarınızdan düşürmek istemeyeceğiniz, her zevke uygun birbirinden farklı küpe çeşitleri bulunmaktadir.

Reiskuyumculuk.com, en çok tercih edilen halka küpelerden küçük kıkırdak çıkıntınızı öne çıkaran tragus küpelere, pimli küpelerden zincir sallantılı küpelere, en kıymetli taşlardan oluşan safir küpelerden yakut ve firuze taşlı küpelere, istediğiniz şekle göre dikdörtgen küpelerden bomb küpeye, görüntüleriyle tarzınızı yansıtacak kirpik küpelerden baget ve pırlanta küpelere kadar daha birçok indirimli küpe modelleri ile sizlere birçok seçenek ile buluşturmaktadır.

İndirimli Bilezik Modelleri

Bilezikler, bileğinizi saran, halka şeklindeki aksesuarlardır. Bileğinizin zarifliğini ve inceliğini ortaya çıkarmak için kullandığınız bilezikler farkı maddelerden, modellerden ve boyutlardan oluşmaktadır.

Reiskuyumculuk.com’da gerek kendiniz gerekse sevdiklerinize şık bir hediye olarak birbirinden güzel bilezik modellerini bulabilirsinz. Üstelik indirimli fiyatlarıyla! Reiskuyumculuk.com’un indirimli bilezik modelleri arasında çeşitli takılarınızla da kombinleyebileceğiniz, isteğinize uygun desen ve boyutlarda baget bilezikler, pırlanta bilezikler, hasır bilezikler, özel koleksiyonlardan oluşan cemre ve ubuntu bilezikler ile  pars  bilezikler bulunmaktadır. Ayrıca erkekler için de farklı bilezik modelleri mevcuttur.

Black Friday İndirimleri Ne Zaman Başlayıp Ne Zaman Sona Eriyor?

Her kasım ayında alışveriş tutkunlarının kafasındaki tek soru şudur: “Black Friday ne zaman?”. Peki Black Friday ne demek? öncelikle bunu öğrenelim. ABD'de Şükran Günü'nden sonra gelen ilk cuma gününe “Black Friday” denir. Kara Cuma olarak adlandırılır. 1932'den bu güne yılbaşı alışveriş sezonunun başlangıç günü olarak kabul edilen Black Friday günü  mağazalar genelikle erkenden açılır ve geç saatlerde kapanırlar. Üstelik hemen her şey indirime girer.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.