sadsad x
asdasd

Filtreler

Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
1 2

PARS

Modanın sunduğu yenilikleri üzerinizde taşımak, kıyafetlerin her zamankinden daha modern görünmesini sağlamak ve bunların karşılığında modern gözükmek için doğru tercihler yapılması gerekir.

Kıyafet seçimine gözen gösteren kadınlar, aksesuar seçimine de özen göstererek her parçayı birbiriyle uyum içerisinde kullanır. İşe veya arkadaşlarınızla kahve keyfine giderken, özel davetler, düğünlerde ya da herhangi bir günde kullanabileceğiniz bin bir çeşit aksesuar bulunur. Özgün tasarımlarla hazırlanan bu aksesuarlar, farklı tarzlarda bireyler için özenle hazırlanır. Sezonun popüler öğeleri doğrultusunda tasarlanan aksesuarlar, kimi zaman tek parça olarak sunulurken kimi zaman da koleksiyon öğeleri olarak sunulur. Eşsiz parçaların bir araya toplandığı Pars koleksiyonu, pırlanta ve altının birleşiminden tasarlanan takılardan oluşmaktadır. Bakla bilezik, hasır bilezik, pırlanta kolye, yüzük modelleri gibi daha birçok seçenek bulunur. Kıyafetler uyum içerisinde kullanıldığı gibi birden fazla kullanılan aksesuarların da birbiriyle uyum içerisinde olması önemlidir. Her bir detayıyla uyumlu olan pars koleksiyonu, tarz sahibi bireylerin beğenisini kazanır. Koleksiyon öğeleri genellikle günlük yaşamda kullanılacak düzeyde olup özel gecelerde ise farklı parçalarla kombinlendiğinde zarif bir görünüm sunar. Farklı desenlerle hazırlanan pırlanta taşlar, ürünün çok daha zarif gözükmesini sağlarken, farklı bir görünüm de elde etmektedir.

Pırlanta ve altının birleşiminden oluşan koleksiyon

Bir arada kullanacağınız aksesuarları seçerken uyum içerisinde olmasına dikkat edilmesi gerekirken büyük detaylı modellerin ise tekli olarak kullanımı tavsiye edilmektedir. Uzun süre kullanılmaya uygun olan altın aksesuarlar hem kaliteli hem de canlı rengiyle beğeni kazanır. Takıların ve kıyafetlerin göz yormaması adına, tamamlayıcı öğeler olması daha modern bir görünüm sağlar. Özgün çalışmalar sonucunda hazırlanan pars koleksiyonu’nda her bir parçadan kendinize özel seçim yapabileceğiniz gibi özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için de koleksiyonu inceleyebilirsiniz. Zengin detaylarıyla göz dolduran modellerle hazırlanan koleksiyon, girdiğiniz her ortamda stilinizle ön plana çıkmanızda yardımcı olur. Hem şık hem de zarif gözükmek için doğru parçaları bir arada kullanmaya özen gösterebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.