Reis Şahmeran Modelleri

Filtreler

Total of 12 products are displayed.

ŞAHMERAN

Son zamanların en popüler aksesuarları arasında yer alan şahmeran bileklik, pek çok çeşidi ile her zevkin beğenisini kazanır. Kişilerin bileklerin şık ve zarif bir duruş sergileyen şahmeran tasarımı sayesinde diğer bilekliklere göre farklı bir duruş sergiler.

Aksesuar modasının önemli parçalarından şahmeran bir bileklik olmaktan daha fazlasını sunar. Modanın esintilerini üzerinde taşıyan şahmeran modelleri her geçen gün farklı detaylarıyla ön plana çıkar. Her yaştan kullanıcı için uygun modelleriyle estetik bir duruş sergileyen şahmeran bileklik, sade tasarımıyla günlük yaşamda kullanılacağı gibi değerli taşlarla tasarlanan modeller ile özel günler için tercih edilebilir. Diğer aksesuarlar ile uyum içerisinde kullanıldığında adeta tamamlayıcı bir parça olarak değerlendirilmektedir.

Şahmeran Bileklik Modelleri

Şahmeran modellerinde en çok kullanılan desenler yıldız,  kar tanesi, kalp ve buna benzer şekildedir. Her geçen gün yenilenerek değişen Şahmeran modelleri, trend detaylarla şık bir duruş sergiler. Aksesuar kombinlerinize farklı bir görünüm kazandırmak adına tercih edeceğiniz şahmeranlar, popüler desenleriyle eşsiz gözükür. Her yaştan kadın için uygun tasarımlar bulunur. Şahmeran tasarımları uzun yıllardır gelişerek devam eder. Özellikle de yaz aylarında sıklıkla tercih edilen şahmeran bileklikler, diğer mevsimlerde de uygun kombinlerde kullanılabilir. Girdiğiniz her ortamda farkınızı ortaya koymak adına kıyafetleriniz kadar aksesuarlarınıza da özen göstermeniz gerekir. Bu konuda yardımcı olacak detaylarla tasarlanan şahmeranlar, geniş çeşitliliği sayesinde herkesin beğenisini kazanır. Gold, Rose veya Silver renklerinde tasarlanan şahmeran zarif duruşu ve şık görünümüyle herkesin tarzına hitap eder. Farklı bir hava katan şahmeran bileklikler ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Şahmeran modellerinin geniş tutulması sayesinde her tarza uygun tasarım bulunabilir. Saat veya farklı detaylara sahip bilekliklerle kombinleyerek kullanmaya uygun olan şahmeran bileklik, elin üzerine gelen detayla ilk bakışta dikkat çeker. Her bir şahmeran farklı detaylarla tasarlanır. Bu detaylara dikkat ederek genel tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Ürün çeşitliliğinin geniş olmasının yanı sıra fiyatlarda da farklılık vardır. Bu sayede her bütçeye uygun ürün bulmak mümkündür.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.