En Zarif Kadın Kolye Modelleri

En Zarif Kadın Kolye Modelleri

Kolyeler her kadının vazgeçilmez aksesuarlarından bir tanesidir. Bulundukları her ortama göre konsept edilen kolyeler, kadınları daha şık, özel ve güzel göstermektedir. Reiskuyumculuk.com’ un her kadının boynunda özenle taşımak isteyeceği en zarif kolye modellerini sizler için seçtik.  

Mars Star Brw

Zarif kolye modelleri arasında yeri baş sıralarda olan Mars Star Brw kolye, Reiskuyumwculuk.com’ un en özel tasarımlarından birini oluşturur. 14 ayar rose altından oluşan kolyenin taşları kahverengi pırlantadır. 0.32 karat olan taşlar, ışıltılarıyla görenleri büyüleyecek ve kendine hayran bırakacaktır. İç içe geçmiş 50 cm uzunluğundaki dikdörtgen halkalarıyla da farkınızı ortaya koyacaktır. 

➡️ Reiskuyumculuk.com’un Mars Star Brw Kolyesi’ne ulaşmak için tıklayın!

 

Ubuntu Nazar

ubuntu nazar kolyeSevdiklerinize verebileceğiniz ya da kendinize alabileceğiniz en şık hediye kolyelerin başında tartışmasız ince zarif bir kolye olan ubuntu nazar kolye gelir. 14 ayar altından oluşan bu kolye, dikdörtgen bir zemin üzerine sizi tüm kötü enerji ve gözlerden koruduğuna inanılan bir nazar boncuğuna sahiptir. Boyunda duran zarif görüntüsüyle duru güzelliğinizi ortaya çıkarır. İsteğinize göre sarı altın ve pembe altın seçenekleri de mevcuttur.

➡️ Reiskuyumculuk.com’un Ubuntu Nazar Kolyesi’ne ulaşmak için tıklayın!

 

Ubuntu İncisi 1.0

  

İncinin eşsiz güzelliğinin kolyeyle buluştuğu Ubuntu İncisi kolye, sadeliğiyle dikkatleri üzerine çeker. İnce zarif kolye modelleri arasında zirvelerde yerini alan bu kolye, 4 inci tanesini bir araya gelip oluşturduğu bir yonca görüntüsündedir. Reiskuyumculuk.com’ un özel tasarımlarından biri olan bu kolyenin, sarı ve rose altın renk seçeneklerinin olduğu zincir uzunluğu da 45 cm’dir.  

➡️ Reiskuyumculuk.com’un Ubuntu İncisi 1.0 Kolyesi ’ne ulaşmak için tıklayın!

 

Ubuntu Desert (Trapez Pırlanta Kolye)

  

Özel tasarım kolyelerden biri olan bu zarif kolye, özel gecelerin vazgeçilmezlerinden biridir. Daima kullanmak isteyeceğiniz 14 ayar altından olan bu kolyenin taşları 0.79 karat pırlantadan oluşmaktadır. Zincir detayları incelikle düşünülmüş bu kolyenin zincir uzunluğu da 42 cm olacak şekilde ayarlanmıştır.

➡️ Reiskuyumculuk.com’un Ubuntu Desert Kolyesi ’ne ulaşmak için tıklayın!


 

Yeni Queen

İsmiyle de sizi prensesler gibi hissettirecek bu zarif kolye Reiskuyumculuk.com’un Queen koleksiyonuna ait özel bir tasarım ürünüdür. 14 ayar rose altından olan bu kolye taşlarının orijinal dizimiyle de ruhunuzun özgürlüğünü ifade eder. Sizlere abartıdan uzak sade ve şık bir güzellik sunar.

➡️ Reiskuyumculuk.com’un Yeni Queen Kolyesi ’ne ulaşmak için tıklayın!


 

Pars Grande

 

İçinizdeki asaleti ortaya çıkaracak olan bu zarif Pars Grande kolye, hipnoz edici zincir dizimiyle sizin için vazgeçilmez parçalar bölümünde yerini alacaktır. 0.80 karat pırlantasıla boynunuzu zarif göstererek ön plana çıkaracaktır. 14 ayar sarı altından olan bu özel tasarım kolye görenlere, Afrika ve Asya’nın sıcak bölgelerinde yaşayan parsın çekici ve güzel görünüşünü anımsatacaktır. 

➡️ Reiskuyumculuk.com’un Pars Grande Kolyesi ’ne ulaşmak için tıklayın!

 

Grande Carta

Sevdiklerinizin baş harfini boynunuzda taşıyacağınız bu zarif Grande Carta kolye, hem siz hem de karşı taraf için oldukça anlamlı olacaktır. Günlük kullanımda tercih edileceği gibi özel gecelerde de şık bir tercih olacaktır. A’dan Z’ye hemen her harf seçeneği bulunduğu için zorluk yaşamadan kolayca erişebileceğiniz bu altın zarif kolye modeli, harf başlangıç ve bitişlerinde size eşlik eden pırlantasıyla da şık bir sunmaktadır.

➡️ Reiskuyumculuk.com’un Grande Carta Kolyesi ’ne ulaşmak için tıklayın!


 

Baget Kolye İtalyan

 

Son zamanların en sık tercih edilen şekli bagetler, kolyelerde sevilerek kullanılan nadide parçalardandır. Reiskuyumculuk.com’ un özel tasarımlarından biri olan bu altın zarif kolyeye eşlik eden pırlantalar da bulunmaktadır. 

 

Günlük olarak memnuniyetle kullanabileceğiniz Baget Kolye’yi özel gecelerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Reiskuyumculuk’un baget küpelerini de kullanacak şıklığınızı arttırıp kombininizi tamamlaryabilirsiniz.

➡️ Reiskuyumculuk.com’un Baget İtalyan Kolyesi ’ne ulaşmak için tıklayın!


 

Ferah Feza

 

Ortasındaki şekli bir zeytin dalını andıran pırlantaların oluşturduğu Ferah Feza kolye, boynunuzdan çıkarmak istemeyeceğiniz zarif bir parça olacaktır. Eşsiz tasarıma sahip bu altın kolye, sağlam ve rose ile sarı altın seçenekleriyle her an taşıyabileceğiniz şık bir aksesuardır. Sevdiklerinize doğum günü, yıldönümü vs. gibi önemli günlerde almayı düşünebileceğiniz çok zarif bir bir hediye alternatifi de olabilir.

 

➡️ Reiskuyumculuk.com’un Ferah Feza Kolyesi ’ne ulaşmak için tıklayın! 

 

Allegro Pastel Haki

 

Yeşilin en asil tonlarından biri hakiden oluşan Allegro Pastel Haki kolye, Reiskuyumculuk.com’un en düşünülmüş koleksiyonlarından birini oluşturmaktadır. Birbiri üzerine geçen üç halkanın hakiyi sardığı bu zarif kolye yeşilseverleri kendine hayran bırakacaktır. 

 

14 ayar rose altın kolye, inceliği ve şıklığıyla çok severek kullanacağınız, boynunuzdan hiç çıkarmak istemeyeceğiniz bir parça olarak sizdeki yerini alacaktır.

➡️ Reiskuyumculuk.com’un Allegro Patel Haki Kolyesi ’ne ulaşmak için tıklayın!


 

Altın Zarif Kolye

Tıpkı insanlar gibi kolyeler de birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Yapısı, şekli, boyutu, ağırlığı bakımından her gün onlarca çeşit kolye üretilmektedir. Sade ve şıklığı hayat felsefesi olarak kabul edenler daha çok zarif kolyelere yönelirler. Zarif kolyeler; ince yapılı, bakıldığında insanın içinde tarifsiz bir beğeni ve hoşluk uyandıran kolyelerdir. Daha çok küçük ve minimal detaylardan oluşur ve boynunuzu daha güzel gösterir.


 

Altın Kolye Nasıl Seçilir?

Her insanın zevki farklıdır. Bu farklılık kendini küçük ya da büyük her alanda gösterir. Kolye seçimi de bunlardan biridir. Kimileri ağır taşlı, gösterişli, büyük kolyelere severken kimileri daha küçük ve sade kolyelerden hoşlanır. Kimi insanlar her maddeden yapılmış kolyeyi rahatlıkla kullanabilirken kimi insanda bazı maddeler alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Günlük takılan bir kolye şaşalı bir düğünde takılan gibi ağır olmazken tam tersi bir kolye seçimi de uygun olmayabilir. Yani herkes kendi göz zevkine ve mevcut durumuna göre kolye seçmektedir. Güzel ve zarif seçimler yapabilmeniz dileğiyle..

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.