sadsad x
asdasd

DÜNYANI SADELEŞTİR


Sadeliği sizin için ışıltılı hale getiren ve tarzınızı yansıtan, sizi anlatan bir yolculuk Reis...

Size ışıltıyı en sade hali ile katan bir marka hayal edin... Kendine özgün, doğanın ve yaşamın en sade hallerinden esinlenip hayatınıza sizin dilinizle seslenen Reis, yeni koleksiyonları ve koleksiyon hikayeleriyle, sadeliğin en estetik yönünü sizlere sunmaya devam ediyor...

Doğa tasarlar, biz esinleniriz...

KATEGORİLER

AŞK BİR KUTUYA SIĞAR MI?

Tarih : 31 Ocak 2023

Gücünü sadeliğinden alan, ustalıkla tasarlanmış zarif ve şık tasarımlarıyla öne çıkan Reis Kuyumculuk, 14 Şubat’a özel hazırladığı “Valentine Kutusu” ile unutulmaz Sevgililer Günü hediyeleri sunuyor.

Bu özel gün için “Aşk Bir Kutuya Sığar mı?” mottosu ile özel bir kampanya hazırlayan Reis Kuyumculuk, Paris’te romantik bir reklam filmi çekti. 3 gün süren reklam filminin çekimleri Paris sokakları, Eyfel Kulesi, Louvre Müzesi, St.Germain Pon Des Arts Köprüsü ve Mon Marte'de gerçekleşti.

Paylaş

En Zarif Kadın Kolye Modelleri

Tarih : 04 Ocak 2023

Kolyeler her kadının vazgeçilmez aksesuarlarından bir tanesidir. Bulundukları her ortama göre konsept edilen kolyeler, kadınları daha şık, özel ve güzel göstermektedir. Reiskuyumculuk.com’ un her kadının boynunda özenle taşımak isteyeceği en zarif kolye modellerini sizler için seçtik. 

Paylaş

Reis, Beymen'in Yeni Dünyasında!

Tarih : 05 Eylül 2022

Beymen’in yeni dünyasında artık REİS de var. REİS tasarımları artık, “Bildiğiniz Beymen, bilmediğiniz ürünler” sloganıyla yenilenen Beymen.com’da bulunabilecek.

Paylaş

Garanti Pay ile Sadeleş

Tarih : 03 Ağustos 2022

Reis ten yapacağınız online alışverişlerinizde Garanti Pay uygulaması kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde ödemenizi yapıp siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
Garanti Pay ile yapacağınız tüm 4500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 lira bonus kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Paylaş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.